logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RIFKINA FESTIVĀLS / ФЕСТИВАЛЬ РИФКИНА

Se 25.09.2021 18:50
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
RIFKINA FESTIVĀLS
Rifkin's Festival
Spānija, ASV, Itālija, 2020, 90 min
Režisors: Vudijs Allens
Lomās: Voless Šons, Džīna Geršona, Luijs Garels, Elena Anaija, Serži Lopess, Kristofs Valcs
 
Oriģinālvaloda: angļu
Subtitri: latviešu, krievu

 
Vai jūs mīlat kino? Tādā gadījumā nedrīkstat palaist garām filmu festivālu Sansebastjanā, burvīgā Spānijas piekrastē, kur vijas kalnu ceļi, plešas ziedos slīgstoši dārzi, dzirkstī jūra un dažnedažādos saviesīgos burziņos mirdz grezni tērptas kinozvaigznes.  
Kino zinātnieks un literāts Morts Rifkins ir pusmūžu sasniedzis neirotisks intelektuālis no Ņujorkas. Šis klasiskās filmas dievinošais romantiķis dodas uz kinofestivālu ar sapni izrauties radošajā brīvībā un pabeigt savu sen iesākto romānu. Viņš pavada gados jauno sievu – veiksmīgu aģenti, kura pārstāv populāru aktuāla kino režisoru no Francijas.
Ar mūsu varoni, kas piepeši nonācis kino pasaules kārdinājumu un maģiskās iedarbības epicentrā, sāk atgadīties daudz dīvaina: aizdomīgas tieksmes mijas ar mākslinieciskām ekstāzēm, kas viņu organiski pārvērš leģendāros kulta filmu tēlos.
Visa šī festivāla jezga, nemitīgie strīdi par kino, tenkas un intrigas novecojošo kinomānu padara par hipohondriķi. Un no šī brīža sākas aizraujošākais…
 
Vudijs Allens kārtējo reizi sagatavojis jums kino maģijas seansu – izsmalcinātu pārsteigumu kā laika durvis filmā “Pusnakts Parīzē”.
Šajā filmā viss ir precīzi izsvērtās devās – saldais, skābais, rūgtais un asais. Allens ir iejaucis un izcepis pīrāgu no visa, kas viņam mīļš, saglabājot sev raksturīgo ironiju, maigumu un uzmanību. Viņš sajūsminās bez kautrēšanās un glaimiem.
Vizuālām niansēm un interesantiem personāžiem piesātināto filmu caurstrāvo mīlestība pret dzīvi, Spāniju un visu cilvēci. Lielisks antidepresants un burvīgs kino kārums…
Gaisotnes burvība, “aizejošās natūras” melanholija, daudz atsauču uz pagājības kino šedevriem: Ingmara Bergmana “Septīto zīmogu”, “Zemeņu lauku” un “Personu”; Kloda Leluša “Vīrieti un sievieti”, Orsona Velsa “Pilsoni Keinu”, Žana Lika Godāra “Līdz pēdējam elpas vilcienam”, Fransuā Trifo “Žilu un Džimu”, Federiko Fellīni “Astoņi ar pusi” un Luisa Bunjuela “Iznīcības eņģeli”.
 
Tieši ar šo vieglo, izklaidējošo un romantisko filmu režisors ir pieņēmis lēmumu noslēgt savu kinokarjeru. Viņš caur melnbaltā kino nostalģisko prizmu projicē savus izplēnējušos ideālus augstā eksistenciālā krīzē.
 Filma ar īpašu gaisotni, teju neizskaidrojamu burvību, zēnisku tiešumu, ieskauta romantikas dūmakā, ar šķipsniņu huligānisma piedevām, aizkustinoša un sirsnīga, ar vieglu skumju blāzmojumu. Tik dabiski un vaļsirdīgi šo pagalam smieklīgo un aizkustinošo stāstu spētu izstāstīt tikai viņš.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
RIFKINA FESTIVĀLS / ФЕСТИВАЛЬ РИФКИНА Se 25.09.2021 18:50 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Subtitri: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~90min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008267525
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!