logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ODRIJA. VAIRĀK NEKĀ IKONA / ОДРИ: БОЛЬШЕ, ЧЕМ ИКОНА

Se 25.09.2021 16:20
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
8.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
ODRIJA. VAIRĀK NEKĀ IKONA
Audrey: More Than an Icon  
Lielbritānija, AAE, 2020, 100 min
Režisore: Helēna Koena
Lomās: Odrija Hepberna, Pīters Bogdanovičs, Aleksandra Ferri, Emma Hepberna Ferrera, Šons Hepberns Ferrers, Klēra Vaita Kellere u.c.

 
Ja runājam par izcilākajām lielā ekrāna aktrisēm, viņas var sagrupēt divās kategorijās – Odrija Hepberna un visas pārējās. Viņas nemiers un trauslais graciozums meta izaicinājumu visam, ko Holivudā uzskatīja par sievietes ideālu – varones varēja būt saldkaislas un pavedinošas vai tikli atturīgas un dzīvespriecīgas.
 
Ko iesākt ar to, kura neatbilda ne vienam, ne otram? Ko varēja nospēlēt šī skaistā, bet ne ar izteiksmīgām ķermeņa aprisēm apveltītā aktrise, pārāk izsmalcināta un ekstravaganta tradicionālas mājsaimnieces lomai? Tā bija jauna veida zvaigzne, kuras elegantais valdzinājums konkurēja gan ar Greisas Kellijas vēso kaislīgumu, gan ar Elizabetes Teilores un Merilinas Monro tēlu karstasinīgumu.
Katra skatījumā Odrija Hepberna ir atšķirīga. Bet bija arī cita, īstā Odrija, kuru neviens nepazina un ar kuru iepazīsimies. Viena no pēdējām Zelta laikmeta leģendām, kas negaidīti pameta Holivudu savas karjeras virsotnē, slavas zenītā – aktrise, kuras noslēpums tā arī palika neatminēts.
 
Viņas dzīvā balss pavadīs mūs šajā aizraujošajā ceļojumā caur visām vētrām un negaisiem, ar kuriem viņai nācās saskarties un izturēt, mēģinot cik vien iespējams atklāti runāt par saviem pārdzīvojumiem.
Kāda bija īstā Odrija Hepberna? Kāda viņa bija aizkadrā, kad prožektori neapgaismoja viņas seju, kad nevainojamas ārējās spozmes plīvurs maigi noslīdēja, atsedzot kaut ko daudz saviļņojošāku: autentiskumu.
 
Viņa – visas pasaules dievināta un sev īpaši dārgu cilvēku atraidīta – izstāstīs stāstu par lielu mīlestību un vilšanos; par nodevību, kas iznīcināja viņas cerības un meta ēnu uz viņas privāto dzīvi; par pagātnes traumām, ar kurām cīnījās; par savām vājībām un kompleksiem; par vīriešiem, kuri bija blakus, bet ne kopā ar viņu; to, kāpēc saira attiecības ar Hičkoku un Kubriku, bet sadarbība ar Ibēru de Živanšī izvērtās patiesā draudzībā uz daudziem gadiem; un par viņai vissvarīgāko kalpošanu, jo nesaņemto mīlestību viņa spēja transformēt citās, dziļākās jūtu formās – žēlsirdībā un pienākumā.
Mēs nespējam atrauties no ekrāna, uz kura mirgo ģimenes hroniku kadri, kā arī draugu un fonda atvēlētas arhīvu kinolentes un fotogrāfijas, savukārt Odrija tikai stāsta un stāsta. Kaut ko viņa tomēr noklusēs, un tas, saskaņā ar aktrises dēla un mazmeitas teikto, bija sargātākais noslēpums viņas dzīvē. Ar pietāti un mīlestību par to pastāstīs viņas draugi un tuvinieki.  
Bet visiem mums viņa turpinās starojoši smaidīt un dāvāt cerību – žilbinoša zvaigzne, ievainojama un trauksmaina aktrise, vienkārši sieviete, kas gaida mīlestību. “Dzīve ne vienmēr ir tāda, kādu to gribētos, vai ne?”

Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu, krievu
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
ODRIJA. VAIRĀK NEKĀ IKONA / ОДРИ: БОЛЬШЕ, ЧЕМ ИКОНА Se 25.09.2021 16:20 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 8.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~100min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008267525
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!