Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Cirque Du Soleil 'Crystal'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Cirque du Soleil izrāde CRYSTAL
 
CRYSTAL ir pirmā akrobātiskā izrāde uz ledus, kuru radījis visā pasaulē iemīļotais teatrālo priekšnesumu un cirka šovu gigants no Kanādas - Cirque du Soleil. Šis neatkārtojamais priekšnesums apvieno sevī elpu aizraujošu daiļslidošanu, cirka mākslu, veiklu akrobātiku un pārsteidzošus trikus gaisā. Tas būs brīnišķīgs ceļojums skatītājiem pa pasakainu, brīnumu un krāsu pilnu rotaļu laukumu uz ledus. Latvijā Cirque du Soleil šovu CRYSTAL būs iespēja redzēt 2020. gada 15. – 19. janvārī “Arēnā Rīga”.
Izrādi režisējuši Šana Karola (Shana Carroll) un Sebastiens Soldevila (Sebastien Soldevila). Kristāla, mūsu savdabīgā varone, iegrimstot iztēles pasaulē, ieved arī skatītājus iedvesmojošā sevis atklāšanas pasakā. Sajūtiet adrenalīnu, lūkojoties viņas lidojumā pa šo sirreālo pasauli un vērojot, kā viņa piepilda savu likteni, kļūstot par neatkarīgu, zinātkāru un radošu personību.
Kristāla aicina jūs uz mirkli aizmirst realitāti un aizceļot uz saviļņojošu un aizkustinošu, krāsu pilnu iztēles pasauli, kuru papildina pārsteidzošas vizuālās projekcijas un muzikālais pavadījums. CRYSTAL priekšnesums ir piemērota visiem vecumiem.
Izrādes CRYSTAL starptautiskajā komandā ietilpst 43 izpildošie mākslinieki, kā arī vairāk nekā 40 pavadošie darbinieki no 21 valsts.
CRYSTAL ir Cirque du Soleil 42. oriģinālizrāde. Lietuviešiem jau ir bijusi iespēja baudīt Cirque du Soleil izrādes “Saltimbanco”,  “Alegria”, “Quidam”, “Varekai” un “Toruk – pirmais lidojums”, Siemens arēnā, Viļņā.
 
Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot