logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

MultiKosmoss - bērnu izrāde

Sv 08.10.2023 12:00 - Sv 12.11.2023 13:00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
 
 
19. martā, VEF kultūras pilī plkst. 12:00 norisināsies aizraujoša, interaktīva un pamācoša bērnu izrāde latviešu valodā “Multikosmoss!
 
Galvenais uzdevums vienotai skatītāju ekipāžai, gan zēniem, gan meitenēm, kā arī viņu vecākiem, būt par glābiņu Saules sistēmai no Melnā cauruma, kas draud tai ar pilnīgu izzušanu.
 
Dodoties ceļojumā uz zvaigznēm, katrs no dalībniekiem pirms šīs atbildīgās, bet ļoti aizraujošas misijas, izies speciāli kosmisku apmācību un saņems personīgu navigācijas ierīci, kas ir rokassprādze ar gaismas diodīšu spuldzēm, ar kuras palīdzību varēs izpildīt pat pašus grūtākos uzdevumus.
 
Pēc izlidošanas plkst.12:00 varēs neilgu laiku atpūsties un pavērot zvaigznes, un pēc tam ekspedīcijas vadītāji, drosmīgie cīnītāji Astra un Leo sāks nodarbības.
 
Kosmosa akadēmijā. Jūs uzzināsiet, kā darbojas Saules sistēma, kādas planētas tai pieder un beidzot noskaidrosiet, kas ir melnie caurumi, kuri draud Visumam. Un vienīgi saņemot pilnu komplektu ar kosmosa zināšanām, starpgalaktikas ekipāža iesāks pildīt savu uzdevumu – Saules sistēmas glābšanu.
 
“Multikosmoss” ir spilgts, izglītojošs, interaktīvs un multimediāls šovs ar notikumu attīstības vadīšanas iespēju. Vai kāds pēc tam spēs padomāt, ka Jūs neesat īsts kosmonauts, kurš izglābis mūsu globālo planētu no nopietniem un neizbēgamiem draudiem?
 
Aktieri: Madara Melne – Tomsone (Astra) un Madars Zvagulis (Leo).
 
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde Talsu tautas nams
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde Krustpils kultūras nams
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde Jelgavas kultūras nams
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde Daugavpils Kultūras pils
Pirkt MultiKosmoss - bērnu izrāde PopulārsPopulārsMultiKosmoss - bērnu izrāde Liepājas Latviešu Biedrības nams
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot