logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MĀTES SVĒTDIENA / МАТЕРИНСКОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ

Sv 26.09.2021 15:45
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
8.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
MĀTES SVĒTDIENA
Mothering Sunday
Lielbritānija, 2021, 110 min
Režisore: Eva Hasone
Lomās: Olīvija Kolmane, Kolins Fērts, Džošs O’Konors, Odesa Janga, Glenda Džeksone
 
Oriģinālvaloda: angļu

Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā.

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
ĪPAŠĀ PIRMIZRĀDE KANNĀS.

Dzīve ir austa no mirkļiem, iespaidiem un asociācijām. Nav daudz tādu, kuri tos atceras visās niansēs, bet sera Nivena kalpone Džeina Fērčailda gan tām allaž pievērsusi uzmanību.

Tā ir Oksfordšīrai neparasta pavasara diena – tik pārsteidzoši silta un gaiša, ka vairākas vietējo aristokrātu ģimenes riskē atstāt savus greznos namus, kuros pēc ilgās ziemas kļuvis vēsi, un sarīkot pikniku pie dabas. Pat neraugoties uz svinīgi daudzsološo iemeslu, Lielbritānijas laikapstākļi tomēr joprojām izrādās vienīgā drošā sarunu tēma.

Vecpilsētas līkumotajās ieliņās it visur ņirb glīti uzposti velosipēdi ar groziņiem, kalpotāju baltie priekšauti un cepurītes, stīvo kaimiņu tvīda kostīmi un sarežģītās galvassegas – jāsteidz nonākt pie svētku galda.

1924. gada 30. martā svinēto Mātes svētdienu (jeb ierastāk – Mātes dienu) Džeina ielāgo visos sīkumos – līdz pat skaņām un ēnu rotaļām, smaržām un sajūtām.

Šodien viņa tiksies ar savu slepeno mīļoto viņa lieliskajās mājās un baudīs brīvību kā vien labpatiks. Parasti abiem jābūt piesardzīgākiem, jo jauneklis ir saderinājies ar citu, bet šī svētdiena solās būt īpaša.
 
Aizliegtās kaisles, kvēlās draudzības, maigās mīlestības un uzticēšanās stāstu aprauj kāda liktenīga diena, kas līdz sīkākajai detaļai iegulst Džeinas atmiņā un nosaka visu iesaistīto ļaužu tālāko dzīvi.
 
“Dauntonas abatijas” cienītāji ir sagaidījuši filmu, kas atgriež brīnišķīgajā Vecās Anglijas gaisotnē, kur lēdijas un džentlmeņi izsmalcinātos tērpos nesteidzīgi dzer dārzā tēju, pastaigājas pa nebeidzamajām pļaviņām, saviesīgi tērgā viesistabās un sīvi cīnās guļamistabās.
 
Pa to laiku apakšstāvos, kur izvietotas krietno kalpotāju istabas, tiek vītas intrigas, grauti likteņi un kalti grandiozi plāni, bet savas atmiņas dārgumus veikli apmaina pret romāna lappusēm.
 
Šī apburošā un mirdzoši jutekliskā filma kā bagātīgi detalizēta vēstures mozaīka eleganti savij kopā vairākus laikmetus, radot īpatnēju rakstu. Katrs kadrs veidots līdzīgi gleznai uz audekla, ļaujot ēnām un gaismai spēlēt savas patstāvīgas lomas blakus lieliskajiem aktieriem.
 
Nepanesami skaists un apcerīgs kino. Tajā uzsvērtajai melanholijai piemīt hipnotisks efekts – tas intriģē un liek izjust pagājības elpu.
 
Jums paveras durvis uz vidi, kurā uztverat smaržas, dzirdat trokšņus un sirds ritmu, sajūtat ādas zīdainumu, pieskaraties vējā plandošiem matiem. Pamēģiniet, un jūs neaizmirsīsiet šo pieredzi nekad.
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MĀTES SVĒTDIENA / МАТЕРИНСКОЕ ВОСКРЕСЕНЬЕ Sv 26.09.2021 15:45 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 8.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: 110 min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.
 
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008267525
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!