logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Ledus šovs 'Īkstīte'

Sv 10.03.2024 16:00
Jelgavas ledus halle
15.00 - 100.00
10.martā plkst.16:00 Jelgavas ledus hallē notiks grandiozais 
ledus šovs “Īkstīte”.

“Īkstīte” ir Hansa Kristiana Andersena daiļdarbs, kuru lasot ir izaugusi neviena vien bērnu paaudze pasaulē. Tā stāsta par miniatūru skaistumu, kas maģijas ceļā piedzimis no zieda. Jau no pirmās dzīves dienas Īkstīte saskaras ar piedzīvojumiem un izaicinājumiem.
 
Kā viņa tos izturēs, vai viņa būs laimīga? Uzziniet par to brīnišķīgā pasakā kopā ar saviem bērniem. Pasaka māca būt godīgam, laipnam, stipram, uzticīgam, turēt savus solījumus, sekot saviem sapņiem, lai arī kas dzīvē notiktu.

Lāzera specefekti, lieliska gaisma un skaņa pavadīs jūs visu ledus šovu, 20 profesionāli slidotāji rādīs jums savas prasmes
Mūsu ledus šovā piedalās starptautiskās klases meistari, Eiropas un pasaules čempionāti, kā arī olimpisko spēļu dalībnieki.

Оlga Jakušina - starptautiskās klases sporta meistare, vairākkārtēja Latvijas čempione ledus dejās, starptautisko sacensību godalgoto vietu ieguvēja, pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece. 

Diāna Ņikitina – Starptautisko sacensību uzvarētāja, vairākkārtēja Latvijas čempione individuālā daiļslidošanā, pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece, 2018.gada Dienvidkorejas Olimpisko spēļu dalībniece.

Aleksandrs Jakušins ir starptautiskais sporta meistars, starptautisko sacensību laureāts, pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieks, mākslinieks pasaules ledus šovos “Disney on Ice” un šovā “Kings on Ice”.

Kirils Kokračs – starptautisko sacensību laureāts, Lielās balvas sacensību (Grand Prix) un pasaules junioru čempionātu dalībnieks.

Kristīna Gaile un Eva Gaile - Latvijas čempionātu godalgotās vietas, Lielās balvas sacensību (Junior Grand Prix) dalībnieces junioru vidū, Pasaules un Eiropas čempionātu dalībnieces sinhronās daiļslidošanas komandā.

Šovā piedalās arī ledus teātris “ICE REPUBLIC”, kas tika dibināts 2004.gadā daiļslidošanas popularizēšanai. 2007. gadā teātris ieguva pirmo vietu ledus kolektīvu konkursā Maskavā un trešo vietu Parīzē!
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Ledus šovs 'Īkstīte' Sv 10.03.2024 16:00 Jelgavas ledus halle 15.00 - 100.00
Pasākums Ledus šovs 'Īkstīte'
Datums / Laiks Sv 10.03.2024 16:00
Norises vieta Jelgavas ledus halle
Cena 15.00 - 100.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: bērniem līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot papildus sēdvietu, ieeja bezmaksas
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Jelgavas ledus halle
Rīgas iela 11, Jelgava Latvija
Organizators
ICE REPUBLIC SIA
Duntes iela 17 Rīga Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40003665771
Pasākums Ledus šovs 'Īkstīte'
Datums / Laiks Sv 10.03.2024 16:00
Norises vieta Jelgavas ledus halle
Cena 15.00 - 100.00
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot