logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

KVN komanda 'KAZAHI' / Команда КВН 'КАЗАХИ'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Vienīgais koncerts Baltijā!

9. septembrī Dzintaru koncertzāle uzstāsies leģendārā KVN komanda no Kazahstānas - „KAZAHI”.

Komanda „KAZAHI” Latvijas publikai ir labi zināma. "Kazahi" - daudzu mūzikas festivāla "Голосящий Кивин" balvu ieguvēji. Viņu uzstāšanos festivālā Jūrmalā skatītāji vienmēr sagaidīja ar aplausiem. Komanda vairākas sezonas spēlēja Augstākajā Līgā, un pa šo laiku paspēja apburt praktiski visus Jautro un Atjautīgo Kluba cienītājus (un, protams, visas cienītājas:), kļuva patiesi tautas iemīļota.

Komanda, kas saglabājusi savu oriģinalitāti un līdzjutēju ticību labu joku spēkam. Daudzi Kazahstānas komiķu priekšnesumi ir kļuvuši par īstu KVN klasiku. Bet STEM "Jaunais gads ar vīramāti" 2010. gada finālā pamatoti tiek uzskatīts par vienu no labākajiem numuriem KVN vēsturē.

9.septembrī uz Dzintaru koncertzāles skatuvi iznāks KVN komandas „KAZAHI” zeltā sastavs. Talantīgi aktieri un profesionāli improvizatori, kas gatavi dāvināt skatītājiem milzīgu satriecošu joku daudzumu un lielisku noskaņojumu. Jūs redzēsiet ne tikai jau iecienītākos tēlus, bet arī skečus, kuri nav rādīti nevienā spēļu televīzijas versijā!


Nepalaid garām! 9.septembris. Dzintari. Vecais labais KVN!


Koncerta sākums plkst. 19:00. Ieeja no plkst. 18:00.
http://www.facebook.com/ligarigakvn

 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot