logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Interaktīva un pārsteigumiem pilna orientēšanās spēle 'wandeRiga' / SPĒLE 'RĪGAS TORŅU SPĒLES'

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Interaktīva, izklaidējoša un pārsteigumiem pilna orientēšanās spēle “wandeRiga”
 
15. un 16. augustā 13:00 – 16:00 Vecrīgā un tās apkārtnē
Spēle norisinās Rīgas svētku ietvaros.
 
 
Laikā, kad pandēmijas dēļ atpūtas iespējas joprojām ir gana ierobežotas, Rīgas svētku ietvaros notiks unikāla orientēšanās spēle, kuras dalībniekiem būs iespēja ne vien jautri un saturīgi pavadīt laiku, bet arī  caur dažādiem uzdevumiem pacīnīties par vērtīgām balvām.
 
Tas viss – ar īpašas aplikācijas palīdzību, kas dos iespēju pilsētvides un tūrisma sacensībā piedalīties lielam skaitam cilvēku, vienlaikus ļaujot ievērot, saistībā ar Covid-19, izvirzītos drošības ieteikumus.
 
Urbānās orientēšanās spēles “wandeRiga” idejas autors ir starptautisku pasākumu organizators “Goal Events”.
 
Iespēja izstaigāt pilsētas labākos restorānus

 
“wandeRiga” ietvaros komandām jāveic dažādi uzdevumi un jāpieņem izaicinājumi, izstaigājot un tuvāk iepazīstot Vecrīgu, tās apkārtni un augstvērtīgāko izklaižu piedāvājumu.
 
Sagādājot iespaidiem, skaņām, smaržām un garšām bagātus maršruta pieturas punktus, par sadarbības partneriem piedzīvojumu spēlē piekrituši būt restorāni “Kaļķu vārti”, “Tinto”, “3 pavāru restorāns - Tam labam būs augt”, “Entresol” un citi.
 
Galvenā balva – 1000 EUR vērtībā

 
Galvenā naudas balva šajā sacensībā ir 1000 EUR vērtībā. Spēles dalībniekiem būs iespēja pacīnīties par automašīnas Audi Q3 Sportsback lietošanu nedēļas nogalē un divām apmaksātām naktīm pieczvaigžņu viesnīcā. Balvas tiks izlozēta starp uzvarētāju komandām divās no spēlēm – Rīgas Torņu spēlē un spēlē Gailileo. Labākie tiks noteikti pēc katras dienas spēles noslēgšanās.
 
Papildus galvenajam laimestam ir iekļautas arī vairāk nekā 50 citas balvas. Uz tām pretendēs katras spēles uzvarētāji un balvas būs iespējams iegūt arī no īpašajiem dārgumu lādes punktiem, kas tiks iekļauti spēlē.
 
Būtiski ir tas, ka “wandeRiga” piedzīvojumu spēle ir Covid-19 droša aktivitāte – dalībai galvenokārt ir nepieciešams telefons ar “Google Play” vai “Apple Store” atrodamo bezmaksas aplikāciju “Roadgames”.
 
Lai izvairītos no pārlieku liela spēlētāju skaita vienlaicīgi, cilvēku skaits abos spēles laikos būs limitēts.
 
Informāciju par galveno balvu, spēles balvām un īpašajiem piedāvājumiem var atrast apmeklējot mūsu mājaslapu: www.wanderiga.lv

Vairāk informācijas: http://go.wanderiga.lv/important/bilesuserviss

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot