logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Grigorijs Osters Ja tu atnāci pie Ziemassvētku eglītes...

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

Grigorijs Osters

Ja tu atnāci pie Ziemassvētku eglītes...

Priecīga Jaunā gada pēcpusdienas tēja kopā ar Grigoriju Osteru Rīgā (7+)

23. decembrī 15:00

23. decembrī Rīgā Grigorijs Osters pastāstīs, kā vislabāk sagatavoties Jaunajam gadam. Kā-kā, protams, jautri! Aicinam uz slavenākā “Sliktā padoma” autora jautrāko koncertu. Nāc ar visu ģimeni – ar bērniem, ar mammu un tēti, ar vecvecākiem. Jo, ja mēs vēlamies izklaidēties, mums visiem tas ir jādara kopā!

Atcerieties padomus, ko lasījāt bērnībā?

Ja nāc pie Ziemassvētku eglītes,

uzreiz pieprasi savu dāvanu un parūpējies,

lai Ziemassvētku vecītis neizdziedinātu kādu no konfektēm.

Un pat nemēģiniet bezrūpīgi nest mājās pārpalikumus.

Kad mamma un tētis ieradīsies, viņi atņems pusi no tā.

Vai zinājāt, ka slavenais “kaitīgais padomnieks” Grigorijs Osters rakstīja ne tikai padomus, bet arī daudzas pasakas un dzejoļus? Tieši viņš nāca klajā ar ideju, kāpēc kaķēns Vūfs izskrēja pagalmā, kur gaidīja nepatikšanas. Un tikai pateicoties Grigorijam Osteram mēs zinām, ka boa konstriktora garums ir tieši 38 papagaiļi un viens papagaiļa spārns.

Kas notiks koncertā? Tas ir noslēpums! Bet jums noteikti nebūs garlaicīgi, jo jūs gaida gan sen iemīļoti, gan pilnīgi jauni Grigorija Ostera dzejoļi. Iegūstiet enerģijas lādiņu un dzīvesprieciņu gūzmu, kā interesanti un lietderīgi sagatavoties svētkiem un pavadīt visu nākamo

Grigorijs Osters ir bērnu rakstnieks, scenārists un TV raidījumu vadītājs. “Sliktie padomi” un pirmā bērnu hipertekstuālā romāna “Pasaka ar detaļām” autors. Smieklīgu fizikas un matemātikas “mācību grāmatu” veidotājs, kas galvenokārt attīsta bērnos humora izjūtu. Pēc Ostera scenārijiem tika filmētas multfilmas “Kaķēns Vufs”, “38 Papagaiļi”, “Ragana ir pret”, “Pērtiķi” u.c.

Norises vieta: Latvijas Ebreju kopiena Skolas iela 6

 

 

Vairāk informācijas: https://www.pryamaya.eu/grigorii_oster_esli_ty_prishel_na_elku_riga_23_12_2022

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot