logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES / ДЖЕНТЛЬМЕНЫ ПРЕДПОЧИТАЮТ БЛОНДИНОК

Pk 24.09.2021 19:00
Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE
8.10
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
DŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES

Gentlemen Prefer Blondes
USA, 1953, 91 min
Režisors: Hovards Houkss
Lomās: Merilina Monro, Džeina Rasela, Čārlzs Kobērns, Eliots Rīds, Džordžs Vinslovs
 
Oriģinālvaloda: angļu
Filmas tulkojums tiek nodrošināts JŪSU audio austiņās* latviešu un krievu valodā.

* Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu. Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītaju zāles.
 
Svētku uguņošana! Graciozums un maģija katrā kadrā!
Apburošas aktrises, grezni kostīmi un dekorācijas, asprātīgi dialogi un kā šī visa apoteoze – Merilinas Monro grandiozā uzstāšanās: “Briljanti ir labākie meitenes draugi!" (Diamonds Are a Girl’s Best Friend)
Iespējams, pašlaik filma šķitīs naiva un paredzama, bet reibinošā vienkāršība un patiesums valdzina no pirmajām minūtēm līdz pat beigu titriem, ļaujot ieslīgt klasiskās Holivudas zudušajā pasaulē… Neaizmirstami!
Visu, ko līdz šim esat zinājuši par blondīnēm – aizmirstiet! Laipni lūgti ierasto stereotipu laušanas pasaulē!
Tās emancipētās padara vai traku. Viņas uzraušas uz ziepju kastēm un paziņo, ka sievietes ir gudrākas par vīriešiem. Nu un kas, ka taisnība?
 
Labāk būtu paklusējušas, citādi mums visiem jāklapē tā bodīte ciet, jo sievietēm prāta spējas dotas ne jau tikai tādēļ, lai domātu, bet arī vēl kam svarīgākam… Proti, lai radītu praktiskas vadlīnijas savaldzināšanā un pavedināšanā ar visām no tā izrietošajām sekām.
 
Piemēram, kāpēc vīrieši apgalvo, ja meitenei patīk turīgi džentlmeņi, tad viņa ir salta aprēķinātāja? Jūs taču neprecaties tikai tādēļ, ka viņa ir jaukumiņš, un, sasodīts, vai tad skaistums nav patīkama piedeva visam pārējam?
Tātad bagāts vīrietis ir tas pats, kas pievilcīga sieviete. Loģiski, vai ne? Un vēl… Jūs taču nenoliegsiet, ka laulības dzīve bez mīlestības ir katastrofa? Ja nelaimīgajai meitenei viss savs laiks jāvelta tam, lai nopelnītu naudu, viņai vienkārši pietrūks spēka mīlestībai!
 
Satriecoša blondīne un satriecoša brunete (jā, jā, tādas arī ir) katru vakaru iznāk uz skatuves ar spožu Brodvejas šovu. Apbruņojušās ar teorētisko bāzi, viņas bez pūlēm piesaista sev sajūsminātu pielūdzēju pulkus.
 
Kad mērķis jau teju sasniegts un varētu svinēt uzvaru, salejot mirdzošās Baccarat glāzēs atdzesētu Dom Pérignon, atgadās kas negaidīts.
 
Mūsu daiļavas attopas intriģējošā detektīvstāstā uz smalka kruīzu lainera klāja, un nu ir ceļā pāri okeānam uz Parīzi!  Situācijas kļūst īpaši pikanta, jo viņas nav pārliecinātas, kuri no ceļabiedriem ir jauki džentlmeņi, kas nejauši nonākuši viņu kompānijā, un kuri ir apņēmīgi brunču mednieki vai avantūristi, kas viltīgi izliek savus tīklus.
 
“Daži mīl karstāk,” jo neviens nav ideāls, un lai uzzinātu, “kā apprecēt miljonāru,” nav obligāti uzreiz piedāvāt – “nodarbosimies ar mīlestību!”…  Atcerieties – lai kas arī notiktu, labākie meitenes draugi ir briljanti!
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DŽENTLMEŅI IZVĒLAS BLONDĪNES / ДЖЕНТЛЬМЕНЫ ПРЕДПОЧИТАЮТ БЛОНДИНОК Pk 24.09.2021 19:00 Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE 8.10
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: angļu
Sinhronais tulkojums JŪSU austiņās: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~91min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Festivālu aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008254376
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!