Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BEL SUONO. TRĪS FLĪĢEĻU MAĢIJA/ BEL SUONO. МАГИЯ ТРЁХ РОЯЛЕЙ

Ce 23.08.2018 19:00
Lielais Dzintars, Liepāja
18.00 - 40.00
Bel Suono. Trīs flīģeļu maģija

“Bravo! Ģeniāli! Apbrīnojami!” - skatītāji, kas apmeklējuši Bel Suono koncertus, ir vienprātīgi savā sajūsmā. Iespaidīgs Piano Magic Show saņem labāko koncertzāļu ovācijas. Sagaidiet – 23. augustā slavenais flīģeļu trio uzstāsies Liepājā!

Apburoša mūzika, neticami jutekliskas skatuves gaismas, jauns neparasts skanējums, trīs flīģeļi uz vienas skatuves! Klausītājus sagaida muzikāls ceļojums klasiskā crossover pasaulē, īsts Piano Magic Show!
  Bel Suono – vienīgais kolektīvs pasaulē, kas uzstājās flīģeļu šova formātā. Tie ir trīs apbrīnojami artistiski, virtuozi, skaisti un jauni pianisti – Kirils Guščins, Maksims Tarasovs un Vasīlijs Opaļevs. Viņi ir ieguvuši izglītību dažādās mūzikas augstskolās, un visi ir neskaitāmu Krievijas un starptautisko konkursu laureāti. Mūziķiem piemīt lieliskas kompozīcijas un improvizācijas iemaņas.
Bel Suono ir unikāls projekts, oriģināls mūsdienu tehnoloģiju un klasiskās mūzikas kultūras savienojums. Tas ir pavisam jauns skatījums uz pasaules klasikas šedevriem, izpildīts oriģinālos autoraranžējumos. Klasiskie skaņdarbi mūziķu izpildījumā skan ļoti mūsdienīgi, tādēļ klausītājus, kas tos vēl nepazīst, gaida īsts atklājums klasiskās mūzikas pasaulē, bet klasikas cienītāji dzirdēs neparastas iemīļoto kompozīciju interpretācijas.
Bel Suono ar lieliem panākumiem koncertē gan Krievijā, gan ārpus tās. 2017. gadā piepildījies mūziķu liels sapnis. Kolektīvs uzstājies vienā no Maskavas prestižākajām zālēm - Crocus City Hall, un biļetes uz šo koncertu bija pilnībā izpārdotas. Ar tikpat lielu sajūsmu mūziķus sagaidīja Vācijā un Monako, Maltā un Bulgārijā, Austrijā un Šveicē. Tuvākajos kolektīva plānos ir koncerti Ķīnā, Izraēlā un citās valstīs.
Piano Magic Show programma pārsteidz ar dažādību: “Libertango” un “Bolero”, Ferenca Lista “Ungāru rapsodija” un Antonio Vivaldi “Gadalaiki”. Tiks izpildīti Sensānsa, Bizē, Baha, Bēthovena, Čaikovska, Musorgska mūzikas šedevri un daudz kas cits. Visi klasiskie skaņdarbi skanēs Bel Suono solistu autoraranžējumos. Protams, mūziķi izpildīs arī savus apbrīnojami dziļos un melodiskos autordarbus.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
BEL SUONO. TRĪS FLĪĢEĻU MAĢIJA/ BEL SUONO. МАГИЯ ТРЁХ РОЯЛЕЙ Ce 23.08.2018 19:00 Lielais Dzintars, Liepāja 18.00 - 40.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pieejamas biļetes ar 10% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 5 vai vairāk biļetes ar cenu "Biļete ar 10% atlaidi CENA".

Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3400 Liepāja
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā