Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Rīgas cirks piedāvā: izrāde 'FAUNA'.

Pk 28.12.2018 19:00
Rīgas Kongresu nams
3.50 - 20.00
STARPTAUTISKI GODALGOTA CIRKA IZRĀDE “FAUNA”
RĪGAS KONKGRESU NAMĀ
28. DECEMBRĪ
(MAINĪTS NORISES LAIKS UN VIETA!)


Starptautiski atzītie mākslinieki iejutīsies dažādu dzīvnieku tēlos un ar izcilām akrobātikas prasmēm izspēlēs un pētīs kontrastus un atšķirības starp cilvēcisko un primitīvo pasauli. „FAUNA” ir īsts sadarbības paraugs – seši daudzpusīgi mākslinieki, kuri katrs atspoguļo atšķirīgas mākslinieciskās izpausmes un viedokļus, bet kopā rada vienotu, saskaņotu, noteiktu un tajā pašā laikā abstraktu pasauli. Pasauli, kurā tēli var dzīvot harmonijā un nodoties savu individuālo fizisko spēju un emocionālo īpašību pētīšanai. Tā ir aizraujoša instinktīvās uzvedības izpēte un izspēle – riesta rituāls, agresīva savstarpējā konkurence, makjavellisms un vienkāršs rotaļīgums, kas atdzīvojas uz skatuves. Izmantojot dažādas cirka disciplīnas, mākslinieki uz skatuves rada ar brīnumainām prasmēm apveltītus dzīvnieciskus tēlus. Trupā darbojas seši pasaules līmeņa mākslinieki no visas pasaules – pieci akrobāti, kuri iepazinās studējot slavenajā Stokholmas dejas un cirka universitātē DOCH, un mūziķis. Viņi ieguvuši balvas pasaulē nozīmīgos festivālos – Labākie jaunie mākslinieki festivālā Fringe Adelaide 2017 un Labākā cirka izrāde festivālā Fringe Edinburgh 2017.

Izrādes garums: 60 min.
Izrāde piemērota apmeklētājiem no 4 gadu vecuma.

Vairāk informācijas: http://www.cirks.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Rīgas cirks piedāvā: izrāde 'FAUNA'. Pk 28.12.2018 19:00 Rīgas Kongresu nams 3.50 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Uzmanību! Mainīts pasākuma norises laiks un vieta – izrāde notiks šī gada 28. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā. 27. decembra izrāde Rīgas cirka arēnā – ATCELTA! Apmainīt iegādātās biļetes nav nepieciešams, bet par to, kā rīkoties, dodoties uz pasākumu vai atgriezt naudu, vairāk iespējams uzzināt mājaslapā http://cirks.lv/jaunumi/fauna_izmainas.

Bērniem no 4 līdz 6 gadu vecumam - 50% atlaide. Skolēniem, studentiem, pensionāriem un 1., 2.grupas invalīdiem 10% atlaide, Rīgas cirka skolas abonementa īpašniekiem 15% atlaide. (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

Grupas atlaide - pērkot 10 vai vairāk biļetes - 12% atlaide
Lielā grupas atlaide - 30 % atlaide, pērkot 20 vai vairāk biļetes. (Par iespēju interesēties rakstot uz info@bilesuserviss.lv)

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas cirks VSIA
Rīgas cirks VSIA
Merķeļa iela 4 LV-1050 Rīga
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā