logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Aviācijas festivāls 'Lidojošās leģendas'.

Se 18.05.2024 19:00 - Sv 19.05.2024 03:00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Rīgā, 2024. gada 18. maijā, Spilves Aerodromā – Latvijas gaisa telpās notiks nebijis aviācijas šovs visai ģimenei, pulcējot izcilākos Eiropas gaisa piruešu meistarus. Rīgas lidojošo leģendu aviofestivāls “Riga Air Show”, šogad solās būt grandiozs – piepildīts ar prieku un adrenalīnu. Naktī papildus šovs “Spilves Rave” ar dīdžejiem un nakts šovu debesīs!

CATWALK – Gaisa akrobātika ar akrobatēm uz lidojoša aeroplāna spārniem. Viens no pasākuma galvenajiem notikumiem būs unikālais debesu šovs “CATWALK”, kurā varēsiet redzēt akrobātes uz lidmašīnas spārniem, kad tā veic manevrus gaisā. Galvu reibinošā gaisa izrāde pirmo reizi Spilves aviācijas svētkos. Tomēr “sieviešveidīgāskaķes” nebūs vienīgās dāmas Spilves debesīs. Savu debiju Rīgas Aviošovā piedzīvos mūsu vienīgā sieviete – gaisa akrobāte –Jūlija Potehina, bet aiz viņas gaisa dejas turpinās seno laiku lidaparāti un pasaules eksčempions Jurģis Kairis. Apmeklētājiem būs iespsēja baudīt pilnu spektru no Baltic Bees reaktīvo lidmašīnu paraugdemonstrējumiem līdz pat gaisa balona skatam.

Protams, ka būs arī helikopteri un žiroplāni, un ultravieglo lidmašīnu AMBER TEAM izrāde.  Tas viss un daudz
kas vēl – 18.maijā, leģendārajā Latvijas Aviācijas šūpulī -Spilves aerodromā, kurš ir 8. vecākais Eiropā.
Pasākuma norises vieta: Daugarvgrīvas iela 140

Izcila dienas un vakara programma:
Pasākuma programma ir piepildīta ar dažādām atrakcijām un citiem priekiem ne vien dienas, bet arī vakara laikā.

Ieeja pasākumā no 12:00.
No plkst. 12:00 sāksies pasākuma iesildīšanās daļa ar gaisa kuģu apskati un panorāmas lidojumiem, kas turpināsies līdz plkst. 15:00.  Šajā laikā posmā paralēli paspēsim pavērot arī “Lielo hokeju“, kurā varēsiet kopā baudīt Pasaules čempionāta spēli starp Latviju un Zviedriju uz lielā LED ekrāna. Tikmēr bērni, kuri vēlēsies, varēs izklaidēties atsevišķā bērnu atrakciju zonā. (par atsevišķu samaksu)
 
No 15:00 – 19:00 gaisā trauksies “cilvēki bez vestibulārā aparāta robežām”. Tajā būs redzami aviātoru paraugdemonstrējumi, reibinošais CATWALK šovs un unikāla, un vēsturiska lidaparātu izstāde. Mūs priecēs akrobātisko lidojumu Pasaules Vicečempions Jurģis Kairis un Baltic Bees reaktīvo lidmašīnu meistari, bet vakara programmā būs labāko dīdžeju ballīte “Spilves Rave” un katarsīgais LLP gaismas šovs. Aviācijas Festivāls apvienos izcilus Eiropas gaisa piruešu meistarus, kas demonstrēs savas prasmes gaisa telpās, un leģendāro “Spilves reivu”, piedāvājot radikālu aviācijas šova un elektroniskās mūzikas kokteili, lai noslēgtu šo aizraujošo dienu debesīs un prieka dejas uz zemes.
 
“SpilvesReiva” labākā versija sāksies plkst. 19:00, kad uz skatuves kāps Maija Rozīte, bet vēlāk viņas iesākto turpinās tādi šīs tradīcijas aizsācēji – kā Bogdan Taran, DJ Raivii, Max Lomov, [Ex] da Bass un mūsu White Sensation zvaigzne – Electricano. Elektroniskās mūzikas “Zelta paaudze” kopā!

Piedāvāta arī plaša ēdināšanas un atrakciju zona gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Pasākums būs baudāms arī VIP teltī ar nošķirtu zonu, kur varēsiet izbaudīt smalkas uzkodas, dzērienus un dalībnieku (pilotu) kompāniju.
Vairāk info:  www.avioshow.lv

Ieeja pasākumā: no plkst. 12:00
Sākums: no plkst. 15:00

*Ģimenes biļete:
Ģimenes karte 3+ jāuzrāda, ja ir 3 un vairāk bērni. (Piemēram, ja ir 2 vecāki un 2 bērni, tad 3+ ģimenes karte nav jāuzrāda, tikai apliecinošs dokuments katrai personai).
Ar ģimenes biļeti var nākt tikai VIENAS ģimenes locekļi.
Ģimenes biļete (1 pieaugušais un bērni ) – 35 eur no ģimenes
Ģimenes biļete (2 pieaugušie un bērni) – 45 eur no ģimenes

• Visas dienas biļetes (ieeja no 12:00) – 15 €.
• Biļete uz vakara koncertu “Spilves Reivs” (ieeja no 19.00) – €10
• Bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas (no 7 gadi nepieciešama biļete)

• Autostāvvieta pa atsevišķu samaksu.
• VIP biļetes (visa diena) * – 200 €.
• Festivāla dienā visas biļetes un autostāvvieta būs par 20% dārgākas.

Bezmaksas ieeja:
– Līdz 6 gadu vecumam
– 1. un 2. grupas INVALĪDIEM un 1.grupas invalīdu pavadoņiem

Pasākuma ilgums: No plkst. 12:00 – 19:00, no 19:00 – 03:00 Spilves Rave
No plkst. 12:00 – 15:00 hokeja pauze un lidaparātu apskate
 

Pasākumi

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot