logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

APMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ

Ce 23.09.2021 20:45
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
8.64
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
 
APMĀTĪBA
Benedetta
Francija, Nīderlande, 2021, 127 min
Režisors: Pols Verhovens
Lomās: Virdžīnija Efira, Lambērs Vilsons, Šārlota Remplinga, Dafne Patakija, Ervē Pjērs
Oriģinalvaloda: franču
Subtitri: latviešu, krievu

NOMINĀCIJA 2021. KANNU KINOFESTIVĀLA “ZELTA PALMAS ZARAM”
Lai ko uzņemtu Pols Verhovens (“Pamatinstinkts”, “Šova meičas”, “Viņa”), viņš allaž saglabā savu rokrakstu.
Pat tad, ja režisors pievēršas viduslaiku mūķeņu dzīves aplūkojumam, sanāk tas pats – provocējoši šokējošs un satriecoši netikumīgs kino par neapvaldītu izlaidību un apmātību ar miesu un ticību.
Mazs katoļu klosteris ieslēpies pašā Toskānas nomalē, svētīgajā pilsētā Pešā, kas atrodas kaut kur starp Florenci un Luku.
Dzīve tajā rit ierastajā ritumā: nelietīgi laupītāji, skaļi ielu balagāni ar neķītrām atrakcijām un šķīsti aizlūgumi, Eiharistijas svinēšana sieviešu klosterī.
Viss pārvēršas līdz ar klusa eņģeļa, kautrās un dievbijīgās Benedetas, parādīšanos – abatijas rimto ikdienu sakuļ apmātība un sāk svilināt grēcīgums.
“Jūsu ķermenis ir jūsu ļaunākais ienaidnieks. Labāk nejusties tajā kā mājās,” teic abate savai klausīgajai draudzei, cenšoties iedvest bailes no jebkuras ziņkāres izpausmes. Šāds padoms nekādi neder blondīnei, kuras reliģiskās atskārtas savijas ar seksuālām fantāzijām.
Erotisku vīziju plosītā kaislīgā mūķene neprātīgi metas grēka akacī. Drīz vien par šo aizliegto prieku baudīšanu uzzina ārpus klostera sienām…
Ak, jā, vienlaikus frivolo Florenci un palēnām arī visu Itāliju ar savu smirdošo šķidrautu pārklāj buboņu mēris…
 
 KINOMĀNA  KOMENTĀRS
Kļuvis vēl radikālāks, režisors uzņem ārprātīgu ritmu, un kārtējo reizi akcentē, ka sociālo un kultūras ta bu graušana viņam nav hobijs, bet gan mākslinieciskās metodes balsts.  Piesātināta ar erotiku un neprāta saldkaisli, filma balansē uz delikātās pieļaujamā robežas, ietiecoties slēpto psihožu un seksuālo tieksmju tematikā.  
“Verhovena filma ir bīstami provokatīva, baisi aktuāla, mežonīga, gudra un pulsējoša, bet tajā pašā laikā ļoti dzīvīga un aizraujoša. Asi kodīgs režisora skatījums un grandiozi vispārinātās idejas par erotiku, racionalitāti, morālo neviennozīmību un ticību. Viņš nešaubīgi izsauks nepatiku un sašutumu noteiktās aprindās, tomēr šī ir viena no labākajām filmām viņa karjerā.” Nikolass Barbers, “BBC Culture”
 
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
APMĀTĪBA / ОДЕРЖИМОСТЬ Ce 23.09.2021 20:45 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 8.64
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 8% apmērā no katras biļetes cenas!
 
Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši Covid- 19 infekciju.
Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
 
Filmas demonstrēs oriģinālvalodā.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 21 gadu vecuma
Oriģinālvaloda: franču
Subtitri: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~127min
Ieeja pasākumā: 15 min pirms filmas sākuma

*Lai dzirdētu tulkojumu, ir nepieciešami spraudņi, kurus Jūs varat saņemt par 1€ ķīlu.  Pēc seansa beigām, atdodot spraudni, saņemsiet 1€ atpakaļ pie izejas no skatītāju zāles.
 

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Kino Splendid Palace
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Teātra aģentūra BALTIJAS PĒRLE, biedrība
Krišjāņa Barona iela 25-18 LV-1011 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008267525
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Izpārdots KAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ IzpārdotsIzpārdotsKAS ATGADĪJIES SENTROPĒZĀ / ЧТО СЛУЧИЛОСЬ В СЕН -ТРОПЕ Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots PETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО IzpārdotsIzpārdotsPETROVI AR GRIPU UN AP TO / ПЕТРОВЫ В ГРИППЕ И ВОКРУГ НЕГО Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Izpārdots SPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ IzpārdotsIzpārdotsSPOŽAJĀ SAULĒ / НА ЯРКОМ СОЛНЦЕ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt CILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС PopulārsPopulārsCILVĒKA BALSS / ЧЕЛОВЕЧЕСКИЙ ГОЛОС Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!
Pirkt PARKETS / ПАРКЕТ PopulārsPopulārsPARKETS / ПАРКЕТ Kino Splendid Palace, MAZĀ ZĀLE, Latvija 8.10
Dzīvo zaļi un izvēlies ViedBiļeti. Ar ViedBiļeti visi pasākumi ērti pieejami Tavā telefonā. Vairāk lasi šeit!