logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

TIKS PĀRCELTS - Alegria jubilejas deju koncerts ČETRAS DZĪVES

Se 25.04.2020 19:00
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Sakarā ar masu pasākumu rīkošanas aizliegumu pasākums tiks  pārcelts. Visas iegādātās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam. Datums tiks precizēts!
 

 
Biedrība Eksotisko deju centrs ‘’Alegria’’ prezentē 20 gadu jubilejas koncertu ‘’Četras dzīves’’, kas notiks 2020.gada 25.aprīlī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē. Skatītāji koncertā varēs redzēt un baudīt četru dažādu eksotisko stilu dejas. Kā pirmais būs vēderdeju uzvedums, kas sevī apvienos austrumu folkloras deju, klasiskās un modernās vēderdejas. Tālāk sekos flamenko deju svīta, kas iesāksies ar tradicionālo deju Sevillanas, izvedīs skatītāju caur flamenko kultūras prieka un bēdu dejām gan solistu, gan grupu izpildījumā, un noslēgsies ar kopējo deju Bulerias, raksturīgu flamenko koncertu noslēgumam. Lielkoncerta 2.daļā mēs redzēsim indiešu klasiskās dejas Bharata Natyam stila deju, apvienotu ar Bolivudas stila dejām. Šis uzvedums ir veltīts Indijas mitoloģijai un stāstīs par Dievu lomu cilvēka dzīvē un Visuma kārtībā. Krāšņo deju parādi noslēgs čigānu (romu) deju uzvedums, kas sniegs ieskatu romu deju ritmu un aksesuāru daudzveidībā.

Koncertā skatītāji  varēs redzēt labākos Latvijas solistus flamenko, čigānu dejās, vēderdejās un indiešu klasiskajās dejās, kā, piemēram, Ilzi Bērziņu, Vitu Eglīti, Alekseju Furdaku, Zani Oliņu, Larisu Podskočaju, Ilzi Zariņu u.c. Kā arī minēto dejotāju labākos skolniekus. Koncerta mākslinieciskā vadītāja, deju centra “Alegria’’ direktore Ilze Zariņa.

Vairāk informācijas: http://www.alegria.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
TIKS PĀRCELTS - Alegria jubilejas deju koncerts ČETRAS DZĪVES Se 25.04.2020 19:00 Latvijas Nacionālā bibliotēka
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Mūkusalas iela 3 Rīga Latvija
Organizators
Eksotisko deju centrs ALEGRIA, biedrība
Eksotisko deju centrs ALEGRIA, biedrība
Strūgu iela 4 LV-1003 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008056712