logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Starptautiskais festivāls 'World Musicals Fest'

Sv 17.12.2023 19:00
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu

PAR FESTIVĀLU

 

No 2023. gada 16. decembra līdz 17. decembrim Arēnā Rīga pirmo reizi notiks īpaši  muzikāli priekšnesumi Starptautiskā festivāla WORLD MUSICALS FEST ietvaros. Tas būs nozīmīgs notikums kultūras dzīvē gan Latvijas, gan visas Baltijas mērogā! Divu dienu garumā skatītāji un klausītāji varēs izbaudīt maģisko sapņu pasauli, ko dēvē par Mūziklu. Sīkāka informācija atrodama mājaslapā www.WorldMusicalsFest.com

Mūsu festivālu esam nolēmuši atklāt 16. decembrī ar autormūzikla pirmizrādi BLACK X WHITE, kas tapis Latvijā, piedaloties gan vietējiem, gan arī ārzemju māksliniekiem. Šīs muzikālās izrādes sižeta pamatā ir stāsts par divām dvīņu māsām, kuras dzīvo vienā no Rietumeiropas pilsētām. Dziesmu teksti atspoguļo mūsdienu jaunatnes problēmas, pašizpausmi un pretrunas gan ar ārpasauli, gan arī jauniešu iekšējā pasaulē. Oriģinālā skatuve ar lieliem LED ekrāniem un oriģinālu izvietojumu, gaismas apgaismojumu, profesionālu horeogrāfiju, kā arī skaistām melodijām lielā simfoniskā roka orķestra JP Magic Orchestra + čellu trio Melo M izpildījumā atstās neaizmirstamu iespaidu uz skatītājiem, kuri apmeklēs šo izrādi! Visas dziesmas tiks atskaņotas angļu valodā, kura teksts vēlāk būs pieejams mūzikla mājaslapā www.blackXwhite.show . Mūsu kompānija cer, ka pēc pirmizrādes muzikālā trupa varēs doties pasaules turnejā. Mēs aicina uz pirmizrādi ne tikai jauniešus (pašreizējā realitātē jēdziens “jaunietis” varētu būt attiecināms uz apmeklētajiem no 14 līdz 40 gadiem...), bet arī šo jauniešu vecākus, lai viņi labāk varētu iepazīties ar savu bērnu interesēm un problēmām, kā arī baudīt brīnišķīgu mūziku talantīgu vokālistu ar plašu vokālo diapazonu izpildījumā.

Nākamajā dienā, 17. decembrī, skatītāji varēs baudīt koncertprogrammu PASAULES MŪZIKLU LABĀKĀS DZIESMAS (THE BEST SONGS OF WORLD MUSICALS), kurā iekļautas pazīstamākās pasaules mūziklu dziesmas un fragmenti no muzikālajām filmām, kuras tiks atskaņotas Latvijas Nacionālās operas solistu, Čehova  teātra,  Daugavpils teātra aktieru un citu Latvijas estrādes zvaigžņu izpildījumā. Neizpaliks arī ārzemju mākslinieki, kuri ir guvuši lielisku pieredzi, piedaloties oriģinālu pasaules mūziklu iestudējumos Austrumeiropā un Rietumeiropā. Koncertā piedalīsies arī liels simfoniskā roka orķestris JP Magic Orchestra. Šīs programmas kolāžu variet noskatīties šeit https://youtu.be/DED5lKN07NQ  (pagājušā gada septembrī VEF Kultūras pilī ar lieliem panākumiem notika divi koncerti), un arī mājaslapā www.JPmagicorchestra.com .

Iegādājoties biļetes oktobrī, izmantojot kodu WMF23, tiks nodrošināta -20% atlaide, bet novembrī -10% atlaide.

Organizators – priducents centrs Amber Way www.AmberWay.com

 

Pasākuma ietvaros

Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot