Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pašizaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi...(Pārcelts no 21.03.20. un 25.04.20.)

Se 17.10.2020 10:00
Deju studija Dzirnas, Lāčplēša iela 106/108
21.70
*Iekļaujot citas apkalpošanas maksas
17.oktobrī Rīgā notiks festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…
 
Dzīvojam strauji mainīgā pasaulē, kas prasa nepārtrauktu izglītošanos daudzās jomās. 17.oktobrī Rīgā, deju studijas ‘’Dzirnas’’ telpās Lāčplēša ielā 106/108, notiks Latvijā lielākais personiskās izaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi…

Festivāls piedāvās visdažādākos Latvijā šobrīd pieejamos zināšanu ceļus, kas palīdz iepazīt sevi un pilnveidoties fiziskajā, emocionālajā, mentālajā un garīgajā līmenī. Vienas dienas laikā būs iespējams apmeklēt ap 100 dažādām meistarklasēm, izvēloties savai pašreizējai dzīves situācijai un interesēm atbilstošākās.

Īpaši festivālam pirmoreiz Latvijā izstrādāta mūsdienīga rezervācijas web-app, kas ļauj nodrošināt visplašāko saturu - festivals.memorywater.lv.

Festivālā būs pārstāvēti tādi apmācību centri un skolas kā,  Rīgas koučinga federācija, mācību centrs „Samadeva”, 9 sauļu skola,  pašattīstības skola Do Dream, Biodanzas skolotāju asociācija, mācību centrs „Saskarsme”, Latvijas dianētikas centrs un citi.
 
Pasākumā kā lektori piedalās personiskās izaugsmes treneri, kouči, psihologi, veselīga un videi draudzīga dzīvesveida meistari-praktizētāji, meditāciju un garīgo prakšu pārstāvji, viedokļu līderi: Uģis Kuģis, Agnese Ziediņa, Andris Ciekurs, pilsoniski aktīvā juriste, sporta entuziaste un iedvesmotāja Ieva Brante, personības izaugsmes trenere un geštalta terapeite Anna Lieckalniņa, veselīga dzīvesveida un uztura vēstnieki un daudzi citi.
 
„Esam radījuši unikālu notikumu – sapulcējuši vienuviet visdažādāko apmācību virzienu pārstāvjus, līderus, iedvesmotājus, lai sniegtu impulsu labām pārmaiņām sevī un pasaulē. Lai šos meistarus satiktu individuāli, iespējams, būtu nepieciešami vairāki mēneši vai pat gadi,’’ vērtē festivāla veidotāji.
 
Visa informācija par meistarklasēm, speciālistiem un to pārstāvētajiem centriem un skolām pieejama festivals.memorywater.lv, kurā pēc biļetes iegādes iespējams atzīmēties un veidot savu nodarbību plānu. Katras meistarklases vietu skaits ir ierobežots, tādēļ pasākuma rīkotāji iesaka savu izvēli izdarīt pēc iespējas ātrāk.

Festivāla laikā darbosies vairākas kafejnīcas, būs iespējams apmeklēt arī pasākuma koncepcijai atbilstošus preču un pakalpojumu stendus.
 
Festivālu rīko biedrība ‘’Veselību visiem’’ sadarbībā ar uzņēmumu ‘’MemoryWater’’. Festivāla mediju partneris - “Latvijas Mediji’’, žurnāls ‘’Spīgana’’.
Festivāls #MaināmPasauli iecerēts kā ikgadējs pasākums.

Vairāk informācijas: https://festivals.memorywater.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pašizaugsmes festivāls #MaināmPasauli, sākam ar sevi...(Pārcelts no 21.03.20. un 25.04.20.) Se 17.10.2020 10:00 Deju studija Dzirnas, Lāčplēša iela 106/108 21.70
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.90 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
Biļetēm tiek piemērota Aģenta maksa 1.70 EUR apmērā!
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 12 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~12h
Ieeja pasākumā: no plkst. 09:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā + pavadonis: bezmaksas ieeja
Norises vieta
Deju studija Dzirnas
Brīvības gatve 224/5, ieeja no Gustava Zemgala gatves Rīga Latvija
Organizators
Veselību visiem, Biedrība
Ziedlapas, Daugmales pag. LV-2124 Ķekavas nov.
Vien. Reģ. Nr.: 40008135497