logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ONLINE RIGA IFF: Resno fronte

Sv 25.10.2020 18:00
online.rigaiff.lv
NB! Tiešsaistes filmu skatīšanās ir iespējama tikai Latvijas teritorijā!

“Pasaule! Vai dzirdi mani? Esmu resna!” – tāds ir vēstījums no četrām jaunām sievietēm, kas pagurušas gadiem sevi ienīst un no sevis kaunēties. Viņas vēlas atsvabināt arī citus no vairīšanās lietot apzīmējumu “resna”. Jo tas ir fakts. Viena no viņām jūtas kā skaists mākslas darbs, kas pagrabā krāj putekļus, jo neviens uz to neskatās, cita ar degsmi publisko savus provocējošos kailfoto. Viņām visām pārmet neveselīga dzīvesveida popularizēšanu, bet sociālajos tīklos piesakās aizvien jaunas sekotājas, kas novērtē savstarpējo atbalstu un gluži tāpat ilgojas, kaut apkārtējo attieksme mainītos.
Gan humora, gan skumīgu pārdomu pilns dokumentāls ieskats ķermeņa pozitīvisma kustības aizkulisēs, kur Skandināvijas valstu aktīvistes iedvesmo sieviešu sacelšanos pret vispārpieņemtajiem auguma aprišu standartiem un ar to saistīto sabiedrības spiedienu. Dāņu režisores iesaistījušās feministiskajā cīņā, iestājoties par dabiskumu kā vērtību gan no mākslinieciskā, gan politiskā aspekta.
 

Vairāk informācijas: http://rigaiff.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ONLINE RIGA IFF: Resno fronte Sv 25.10.2020 18:00 online.rigaiff.lv
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.

NB! Tiešsaistes filmu skatīšanās ir iespējama tikai Latvijas teritorijā!

Ieteicamais vecums: no 16
Ekrāna valoda: da/no/sv/en
Subtitru valoda: en
Pasākuma ilgums: 87 min
Bezmaksas ieeja: nav


Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
Rīgas starptautiskais kino festivāls, Biedrība
Rīgas starptautiskais kino festivāls, Biedrība
Baznīcas iela 8-20 LV - 1010 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40008217350