logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne
„EZĪŠFESTS 2023” – kronis vasarai jau 11. gadu
 
Šovasar, 26. augustā, radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 11. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide.
 
Uz sešām dažādām festivāla skatuvēm kāps tādas leģendas kā PĒRKONS un Latvijas pagrīdes mūzikas tēvi, pankroka apvienības INOKENTIJS MĀRPLS un PND. Labākajās hip-hop tradīcijās  festivālu iekurinās ROLANDS ČE, pirmais līgā – reperis PRUSAX, nu jau savu vārdu latviešu hip-hop mūzikas kartē atzīmējušais ZEĻĢIS, apvienība KRATA – Edavārdi, Čižiks un Dubra, kuri no Ezīšfesta apmeklētājiem izkratīs visus vasarā uzkrātos deju soļus un daudzi citi.

Programmu papildinās arī latviešu estrādes zvaigzne ŽORŽS SIKSNA, ar savu jauno mūzikas projektu LAPSENE atgriezīsies pazīstamās grupas R.A.P balss Artis Dvarionas, savā mūzikas daudzpusībā un orģinalitātē priecēs VIŅA, viena no pašmāju ekscentriskākajām mūziķēm, multi-instrumentāliste un dziedātāja ELIZABETE BALČUS, neparastās balss īpašnieces, harizmātiskās EVIJAS VĒBERES un džeza un improvizētās mūzikas bundzinieka IVARA ARUTJUNJANA duets, virtuves kabarē apvienība GAPOLJERI, enerģiskā dziedātāja DIONA, “jaunā viļņa šlāgeri” ČIPSIS UN DULLAIS, folkloras grupa no Igaunijas - MUST BASS LÄKS ÜLE Tee, kā arī nenopietni nopietnā GRUPA JĀNIS un citi.

Šī gada festivālā pasākuma apmeklētājus sagaida vēl nebijusi dīdžeju plejāde - vairāk nekā 14 dīdžeju seti, to vidū arī DJ MAGNUSS ERIŅŠ, DJ MAKREE, DJ SKAABE, DJ MIAMI, DJ LIETUVIETIS un DJ CUKURPAPS. 

„Ezīšfests 2022” pulcēja vairāk nekā 6000 dzīves baudītāju, un šogad tas solās būt tik pat grandiozs un pārsteigumiem bagāts.
 
 

Vairāk informācijas: http://www.ezisfests.lv

Pasākuma ietvaros

Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot