logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Privāts Romantiskais Pāra Floutings sveču gaismā 1-4 seansi

Rija VEF Hotel, Brīvības 199c, Riga
70.00 - 220.00
 
Baudiet nesteidzīgu atpūtu īpašā atmosfērā sveču gaismā.  Šeit Jūs neviens netraucēs, jo Jūsu rīcībā būs lielā divvietīgā Floutinga istaba, privāta atpūtas zona, sava garderobe, wc un vannasistaba – te, ja vēlaties, varat floutēt bez peldkostīmiem un izbaudīt pilnīgu divvientulību! Seansa laikā netiek ierēķināts laiks, kas nepieciešams apģērbties! Jūs varēsiet ērti un netraucēti apģērbties pēc seansa savā privātajā garderobē!

Seanss notiek īpaši aprīkotā Floutinga istabā, kur cilvēks atguļas 40cm seklā baseinā un turas virs ūdens, jo tas ir piesātināts ar Epsom sāli, kas ir patīkams un nekairina ādu. Šī ir unikāla iespēja izbaudīt antigravitāciju un nebijušas sajūtas – atrodoties divatā pilnīgā tumsā bezsvara stāvoklī, skanot vieglai mūzikai, ķermeņi nemanāmi slīd pa silto ūdens virsmu un jūt negaidītus un vieglus pieskārienus – tā ir skaista pieredze, kas ļauj pārim kļūt emocionāli vēl tuvākiem! Ķermenis, ūdens un gaiss ir vienā temperatūrā (36,8° C), tādēļ vienā mirklī vairs nav iespējams noteikt robežas, kur viens beidzas un otrs sākas, sajūtas ir kā kosmosā!

Floutings ieteicams hroniska noguruma, bezmiega, stresa, trauksmes, pārslodzes, migrēnas, muguras sāpju, krampju, veģetatīvās sistēmas traucējumu gadījumā. Pabūt antigravitācijas  stāvoklī - tas vien ir tā vērts, lai izmēģinātu floutēšanu.

Seansa laikā tiek panākta dziļa relaksācija, jo floutingā nav gravitācijas ietekmes un ir sensorā izolācija – tādēļ šeit nevar aizmigt!  Ļaujoties plūdumam floutēšanas laikā, ķermenis pilnībā atpūšas, prāts atbrīvojas, un apziņai ir iespējas atgriezties tās pamatstāvoklī.
 
Floutinga radītie efekti.
Apmeklējot floutingu samazinās stress un nogurums, tiek likvidēts depresīvs stāvoklis, uzlabojas miegs, atjaunojas enerģija, normalizējas veģetatīvās nervu sistēmas darbība un uzlabojas vielmaiņa, āda pēc peldes Epsom sāls vannā kļūst maiga, tvirtāka un izlīdzinās. Tiek zaudēts liekais svars. Kosmetoloģijā Epsom sāli izmanto, jo sastāvā esošais sērs sintezē kolagēnu un veido saistaudus. Floutēšana ne tikai būtiski mazina stresu, bet arī atvieglo veģetatīvās distonijas, astmas, artrīta, psoriāzes u.c. slimību izpausmes. Pāriet tādas ar spriedzi saistītas problēmas kā migrēna, muguras  un plecu sāpes, bezmiegs, nogurums un satraukums. Papildus, kamēr atpūšamies, ķermenis izbauda Epsom sāls peldi un papildina magnija rezerves organismā. Jau pirmajā seansā magnijs nokļūst uzreiz muskuļos, kā rezultātā tiek noņemtas muskuļu spazmas un tonuss. Floutingā magnija deficīts pēc pirmā seansa tiek pilnībā likvidēts. Atšķirībā no tabletēm, vannu peldē  magnijs uzsūcas viegli un uzreiz caur ādu nokļūst muskuļos un pārējā organismā. Par magnija trūkumu organismā liecina nervozitāte, viegla aizkaitināmība, bezmiegs, nogurums, muskuļu spazmas un krampji. Viens no hroniska noguruma pamatcēloņiem ir magnija deficīts.
 
Kas floutē?
Floutē visi tie, kuriem ir nozīmīga sava fiziskā, psihiskā, emocionālā un garīgā veselība un līdzsvars. Tie ir: darba lietās dziļi iestrēgušie / cilvēki, kas izjūt smagu fizisku slodzi, piemēram, sportisti / sievietes - grūtnieces un mātes / tie, kuri grib labi izskatīties un rūpējas par savas ādas skaistumu / cilvēki ar lieko svaru, veselības problēmām, hronisko nogurumu / tie, kuri vēlas paātrināti apgūt zināšanas / tie, kuri vēlas pabūt vienatnē ar sevi, tikt ar sevi skaidrībā, sakārtot domas / apziņas un zemapziņas pētnieki / cilvēki ar atkarībām, kaitīgiem ieradumiem / ja jūs ceļojat un esat pakļauti laika joslu maiņām un aklimatizācijas procesiem.
 
Pabūt bezsvara stāvoklī vien ir tā vērts, lai apmeklētu floutinga salonu. Lai kāds būtu jūsu mērķis - dziļa relaksācija, prāta atbrīvošana, veselība vai radošas idejas - jūs katrā ziņā to tagad varat sasniegt!
 
Laipni lūdzam Floutinga istabā!
 

Vairāk informācijas: http://www.floutings.lv

Pasākums Norises vieta Cena  
Privāts Romantiskais Pāra Floutings sveču gaismā 1-4 seansi Rija VEF Hotel, Brīvības 199c, Riga 70.00 - 220.00
Pasākums Privāts Romantiskais Pāra Floutings sveču gaismā 1-4 seansi
Norises vieta Rija VEF Hotel, Brīvības 199c, Riga
Cena 70.00 - 220.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pieejamas sekojošas dāvanu kartes:
Biļete 1 seansam 2 personām - 70 EUR (jāizmanto 3 mēnešu laikā)
Biļete 2 seansiem 2 personām - 120 euro (jāizmanto 3 mēnešu laikā)
Biļete 4 seansiem 2 personām - 220 euro jāizmanto 3 mēnešu laikā)
 
 
 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
FLOATING UNIVERSE, SIA
FLOATING UNIVERSE, SIA
Brīvības iela 199C LV-1012 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40103290682
Pasākums Privāts Romantiskais Pāra Floutings sveču gaismā 1-4 seansi
Norises vieta Rija VEF Hotel, Brīvības 199c, Riga
Cena 70.00 - 220.00
Citi datumi Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt 10 Floutinga seansi Vienai personai vai Pārim 10 Floutinga seansi Vienai personai vai Pārim Rija VEF Hotel, Brīvības 199c, Riga
Pirkt Privāts Floutinga seanss 1 personai 1-4 seansi Privāts Floutinga seanss 1 personai 1-4 seansi Rija VEF Hotel, Brīvības 199c, Riga
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot