logo
Pirkumu grozs: 0
logo
Izvēlēties periodu:
Pirkumu grozs: 0
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Koučinga un psiholoģiskās spēles / Коучинговые и психологические игры

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
T-spēles vai, kā tās tiek dēvēta, arī – pārviedojošas, stratēģiskas, psiholoģiskas vai koučinga spēles. Viņas māca paplašināt iztēli un mainīt domāšanu spēles formātā.
 
Tā ir iespēja atrast atbildes uz jūsu jautājumiem, un nav svarīgi, kurā dzīves jomā tās atrodas – personīgā attīstība vai attiecības, karjera vai nauda, radošums vai sava biznesa atvēršana, jēgas meklēšana vai vienkārši iemācīšanās pieņemt pasauli tādu, kāda tā ir. Tas ir līdzeklis sevis izpētei un jaunu savas dzīves aspektu atklāšanai.
 
Spēles laikā parādās skaidrība un situācijas izpratne – t-spēles palīdz:
- atrast labāko risinājumu
- izprast sevi
- atvērt neredzīgos punktus
- izdarīt pareizo izvēli
- gūt ieskatu
- atrast iespējas un resursus
- veidot rentablu stratēģiju
- analizēt esošo situāciju
- redzēt ierobežojumus
- saprast, kurp doties tālāk vai ko jūs pamatā vēlaties
Šī ir iespēja redzēt visu ainu.
 
T-spēles paatrina paredzētā mērķa sasniegšanu, jo šajā procesā tiek novērstas bailes, šaubas un ierobežojumi.
Tas ir veids, spēles formā, lai atvērtos kaut kam jaunam – iziet ārpus ierastās domāšanas, no otras puses aplūkot situāciju, iztēloties citas notikuma gaitas iespējamību un eksperimentēt ar dažādiem veidiem, kā atrisināt strīdīgos jautājumus.
 
Spēlei nav nekādu pienākumu un prasību, šeit jūs varat dot brīvu prātu savai iztēles galvai, lai pazaudētu iespējamo vēlamā rezultāta scenāriju. Spēlē jūs varat atrast jaunas lietas un nodot iegūto pieredzi reālajā dzīvē. Iemācīšanās būt laimīgam, šeit un tagad, radīt jaunus paziņas, saņemt enerģijas un atbalsta stimulu, plānot un īstenot iecerēto. Šeit tu vari būt tu pats – vienlaikus atvērts un drošs, sāc piepildīt savus sapņus un sasniegt savus mērķus.

T-SPĒLES
 
ASPEKTU spēle - spēle-tranformācija, kas ļauj izskatīt jūsu pieprasījumu no dažādiem aspektiem, redzēt tā pozitīvos un negatīvos punktus, atklāt savu potenciālu, atrast resursus un risinājumu sarežģītā situācijā. Šī ir spēle pašpārbaudei, kas palīdzēs saprast un izprast jūsu šaubas un vēlmes, kas dod iespēju vienlaikus palūkoties uz sevi, redzēt savas iespējas un ierobežojumus un noteikt, kā nokļūt paredzētajā mērķī. No vienas puses, jūs skatāties uz sevi it kā no malas, novērtējot stiprās un vājās puses, no otras puses, jūs atrodat iespējas un resursus, lai pārvarētu savus šķēršļus, lai situāciju atrisinātu ne tikai ar vismazākajiem zaudējumiem, bet arī īsākā veidā.
 
Spēle NAVIGATORS - spēle-katalizators, kurā skaidri un precīzi noteikts ceļš uz noteikta mērķa sasniegšanu. Spēle ļauj pārbaudīt mērķa sasniedzamību, redzēt savas iespējas un ierobežojumus, saprast, kas jādara, atrast resursus un risinājumus sarežģītā situācijā. Šī ir pašpārbaudes spēle – tā palīdz saprast un izprast jūsu šaubas un vēlmes, dod iespēju vienlaikus palūkoties uz sevi, un palūkoties uz situāciju no malas. Spēle palīdz noteikt īsāko ceļu uz paredzēto mērķi, ar vismazāko zaudējumu.
 
Spēle KUPIDONS - spēle-trenings meitenēm un sievietēm, lai izveidotu spēcīgas attiecības ar partneriem. Spēle ļauj izprast personīgās attiecības ar dzīves partneriem vai vienkārši nodibināt harmonisku komunikāciju ar vīriešiem. Šī spēle ir jūsu iekšējā stāvokļa un attiecību ar pretējo dzimumu diagnoze. Tāpat – šī ir iespēja izstrādāt stratēģiju kopīgas nākotnes veidošanai.
 
INDIVIDUĀLA SPĒLE - Tikšana ar vadītāju viens pret vienu - tiek spēlēta jebkura spēle atkarībā no pieprasījuma. Privātajā režīmā tiek apskatīts spēlētāja jautājums par jebkuru tēmu - attiecībām, darbu, utt. vai kā saprast situāciju, pieņemt lēmumu, izdarīt izvēli, izprast sevi. Konfidencialitāte ir garantēta

MĒS PĀRVADĀJAM
- individuālas spēles - klātienes tikšanās vai tiešsaistē
- atvērtās spēles 6-8 cilvēku grupā, kur katrs dalībnieks nāk ar savu jautājumu
- tematiskas spēles par noteiktu tēmu, piemēram, nauda, karjera, komunikācija utt. Šī ir teorijas un apmācības kombinācija spēles formātā.
- biznesa spēles smadzeņu vētras formātā - biznesa projektu risinājumu meklēšana, stratēģiju noteikšana, komandas veidošana, situāciju modelēšana, stratēģiskās domāšanas attīstība

Vairāk informācijas: https://progames20.com

Pasākumi
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot