logo
Izvēlēties periodu
Meklēt kartē
Izvēlne

Bahs - mūzika no kosmosa. Koncerts sveču gaismā.

Ce 11.07.2024 19:00
Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca

11. jūlijā, Rīgas Svētā Pāvila baznīca (Deglava 1)

Pasākuma sākums – 19.00 

Ar Baha mūziku saistīta virkne stabili nemainīgu epitetu: kosmiska, mūžīga, sfēru mūzika.

Johana Baha trīs skaņdarbu fragmenti kā cilvēces labākais gara darbs ierakstīti Zelta platē Vojager, kas no Zemes tika palaists 1977. gadā, gadījumam, ja notiktu tikšanās ar saprātīgām dzīvības formām ārpus zemes.

Pēc "The New York Times" versijas pasaules komponistu vidū, kuri radījuši šedevrus, kas stāv pāri laikam, Johans Sebastians Bahs pirmajā desmitniekā ir pirmais.

Baha muzikālais mantojums izveidoja un noteica mūzikas likteni turpmākajiem gadsimtiem, bet ērģeles bija viņa galvenais darbarīks kosmiskajā dialogā ar Visumu.

Aicinām Jūs baudīt izcilā komponista radītos visspilgtākos skaņdarbus Ilonas Birģeles - vienas no Latvijas labākajām ērģelniecēm izpildījumā.

Ilona ir pazīstama ērģelniece, J.Vītola Mūzikas akadēmijas absolvente, mācījusies Enshedas Mūzikas konservatorijā, Sv. Jēkaba katedrāles galvenā ērģelniece un vēsturisko ērģeļu festivāla "Latvija – ērģeļu zeme" vadītāja. Ir daudzu starptautisku konkursu un festivālu laureāte, regulāri uzstājas Rīgas Domā, kā arī sniedz koncertus Zviedrijā, Somijā, Čehijā, Holandē, Vācijā, Šveicē, Izraēlā un citās valstīs.

Programmā piedalīsies uzaicinātais viesis - ērģelniece Diāna Jaunzeme-Portnaja. Duetā ar Ilonu Birģeli mākslinieces četrrocīgi atskaņos pārlikumu no monumentālā  Brandenburgas koncerta Fa mažorā, kā arī spilgto un virtuozo Prelūdiju do minorā no pirmā krājuma "Labi temperētais klavīrs".

Koncerts notiks Rīgas Sv.Pāvila baznīcā, kur būs dzirdamas lieliskās ērģeles, kuras 1912. gadā iebūvētas firma E.F.Walcker & Co. Šīs firmas instrumenti joprojām tiek uzskatīti par vieniem no labākajiem pasaulē.

Koncerta ilgums ~ 1st. 10 min.

*mūziķi atrodas balkonā, pie ērģelēm

**iespējama skatuves dūmu un teātra apgaismojumu izmantošana

 

Vairāk informācijas: https://okoncert.lv

Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Bahs - mūzika no kosmosa. Koncerts sveču gaismā. Ce 11.07.2024 19:00 Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca 14.00 - 20.00
Pasākums Bahs - mūzika no kosmosa. Koncerts sveču gaismā.
Datums / Laiks Ce 11.07.2024 19:00
Norises vieta Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Cena 14.00 - 20.00
Der zināt
Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 1.20 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti.
 
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 6 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta 
Pasākuma ilgums: ~1.2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:15
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav 

Biļešu izplatītājs darbojas tikai kā starpnieks. Ja pasākums tiek atcelts vai pārcelts, atbildību par iegādāto biļešu kompensēšanu uzņemas pasākuma organizators, nevis biļešu izplatītājs.
Norises vieta
Organizators
VIVALDI ENTERTAINMENT
Kaivas iela 50 k-2 - 80C LV-1021 Rīga
Vien. Reģ. Nr.: 40203495404
Pasākums Bahs - mūzika no kosmosa. Koncerts sveču gaismā.
Datums / Laiks Ce 11.07.2024 19:00
Norises vieta Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Cena 14.00 - 20.00
Šī organizatora pasākumi Pasākumi šajā norises vietā
Pirkt Elēģija - klasiskās mūzikas šedevri. Mūzika sveču gaismā. Elēģija - klasiskās mūzikas šedevri. Mūzika sveču gaismā. Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Pirkt A.Vivaldi 'Gadalaiki' - koncerts sveču gaismā. Vijole ar stīgu ansambli A.Vivaldi 'Gadalaiki' - koncerts sveču gaismā. Vijole ar stīgu ansambli Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Pirkt A.Vivaldi 'Gadalaiki' - koncerts sveču gaismā. Vijole ar stīgu ansambli A.Vivaldi 'Gadalaiki' - koncerts sveču gaismā. Vijole ar stīgu ansambli Rīgas Sv. Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīca
Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot